„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

83331356 3906040476089528 5953202915823975880 o 3906040472756195

To był trudny i wyjątkowy rok, a ten dzień miał wyglądać zupełnie inaczej, ale życie napisało nam inny scenariusz … 26 czerwca w pięknej scenerii bocheńskiej tężni z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych spotkali się Rodzice, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne naszej szkoły, aby w wyjątkowy sposób pożegnać tegorocznych ósmoklasistów.

Serca absolwentów tak dziwnie uderzały, bo obecna chwila miała wyjątkowy charakter, zamykała ważny etap w ich życiu. Spędzili tu wiele wspaniałych, radosnych, ale i czasem smutnych chwil. Przeszli drogę od wystraszonego pierwszaka do absolwenta, który stanął przed wyborem dalszej drogi życiowej. Nie zabrakło wzruszeń, łez, pięknych podziękowań i życzeń na dalszą drogę życia … ale coś się kończy, by zacząć się mogło coś innego.

Krótką ale podniosłą uroczystość zakończyło wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy swoją pracą i wzorową postawą zasłużyli na słowa uznania, rodzicom wręczono Listy Gratulacyjne i Podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły.

KOCHANI ABSOLWENCI

Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych
zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, umysł i swoje siły.
Życzymy niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie, szerokiego
spojrzenia, które pomaga dostrzegać prawdy ukryte, takiej radości, przy której
smutek zamiera, a pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje…

,,To pasja dodaje nam skrzydeł, unosi nas wysoko, daje radość,
uczy wytrwałości, walczy ze słabościami, przezwycięża strach’’.

92591640 1069436610109296 3959395209036431360 n

Wystarczy jedno spojrzenie na wyeksponowane tu prace, by stwierdzić słuszność i ponadczasowość powyższych słów. To właśnie pasja stała się nieodłącznym elementem życia Katarzyny Więcek- uczennicy klasy 8b, kończącej w tym roku szkolnym naukę w naszej szkole. Kasię cechują: inteligencja, elokwencja, wielka wrażliwość oraz oryginalna interpretacja otaczającej nas rzeczywistości.

Podkategorie

W tym miejscu będą zamieszczane materiały do wykorzystania przez uczniów w czasie nauki. Będziemy systematycznie publikowali różnego rodzju filmy, artykuły, adresy stron z których uczniwie będa mogli korzystać w ramach realizacji zajęć wychowania fizycznego.