IMG 3494

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Wszyscy uczniowie już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali dźwięku dzwoneczków.

Święty nie kazał długo na siebie czekać i wraz ze swym orszakiem rozpoczął wizytę od najmłodszych. Niektórzy uczniowie byli trochę przestraszeni, gdyż widocznie nie zawsze są grzeczni tak jak powinni, ale gość z nieba był bardzo łagodny i wszystkich pochwalił obdarowując prezentami. A prezenty były wspaniałe. Królowały zabawki, książki, kredki ale przede wszystkim słodycze. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.