25594175 2058186547541606 8396533384654624512 n

W ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną uczniowie klas drugich pod opieką pań: Grażyny Błaszak, Doroty Więcek, Joanny Tabor i Anny Wetuli przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe, które wprowadziło nas w niecodzienny, świąteczny nastrój.

Podczas uroczystego spotkania wszyscy mieli okazję, by choć na chwilę oderwać się od kłopotów dnia codziennego, posłuchać pięknych pastorałek i przypomnieć sobie niektóre zwyczaje, charakterystyczne dla polskiego Bożego Narodzenia. Przedstawienie było niezwykle wzruszające, zmuszające do refleksji, a niejednemu zakręciła się w oku łezka… Na koniec zabrał głos pan Dyrektor Zbigniew Solak- pogratulował wszystkim udanego występu i złożył społeczności szkolnej oraz przybyłym gościom życzenia. Po uroczystości wychowawcy wraz z uczniami udali się do klas, gdzie we własnym gronie, składając sobie życzenia połamali się opłatkiem. J.T.