IMG 3614

15 stycznia 2018 r. odbył się szkolny etap Konkursu Kolęd i Pastorałek „Kolęduje Tobie Moje Serce". W konkursie uczestniczyło 11 dzieci z klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych, będących zwycięzcami eliminacji klasowych. Konkurs był wspaniałą okazją do spotkania i kultywowania tradycji śpiewania kolęd i pastorałek.

Kolędowaniu z podziwem i uwagą przysłuchiwali się zgromadzeni uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz komisja konkursowa. Zaprezentowany przez występujących repertuar był bardzo bogaty i urozmaicony. Biorąc pod uwagę dobór i oryginalność repertuaru, muzykalność i walory głosowe oraz ogólny wyraz artystyczny - jury wyłoniło laureatów w 4 kategoriach, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w miejskim etapie konkursu, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 7 w Bochni.

Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu są:

• w kategorii Oddziały Przedszkolne: Lena Kurtyka - 0a
  • w kategorii klas 1: Milena Czerwiec - kl. 1b
  • w kategorii klas 2: Kinga Satała - kl. 2c
  • w kategorii klas 3: Roksana Wrona - kl. 3c

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie wspaniałych wrażeń artystycznych, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu. (JA)