absolwent

19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny. To szczególny i ważny dzień dla ósmoklasistów, którzy po wakacjach nie wrócą już do „swojej podstawówki”, dla nich kończy się rozdział zatytułowany „SZKOŁA PODSTAWOWA”.

Po przywitaniu przez Pana Dyrektora zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli oraz uczniów i odśpiewaniu hymnu naszej szkoły odbyło się uroczyste przyrzeczenie uczniów klas ósmych oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszym koleżankom i kolegom. Kolejna część uroczystości to montaż słowno-muzyczny przygotowany przez naszych ósmoklasistów. Padło wiele słów wdzięczności skierowanych do Dyrekcji, nauczycieli i rodziców, ale również przeprosin za wszystkie wybryki i psoty. Bez wątpienia była to wyjątkowa i niepowtarzalna chwila pełna wzruszeń oraz emocji.

Następnie Pan Dyrektor wręczył absolwentom Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni świadectwa z wyróżnieniem. Przekazał również rodzicom listy gratulacyjne z wyrazami uznania i szacunku za wzorowe wychowanie dziecka, a także podziękowania za owocną współpracę i aktywne włączanie się w życie szkoły.

Z okazji zakończenia roku szkolnego Burmistrz Miasta Stefan Kolawiński skierował list otwarty do społeczności szkolnej szkół podstawowych z terenu Miasta Bochnia. Nie zabrakło również wspomnień. Dzięki prezentacji wykonanej przez Dawida Strojnego (ucznia klasy 8d) wszyscy mogliśmy wyruszyć w podróż i jeszcze raz przypomnieć sobie wspólne chwile spędzone w murach szkoły.

Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów, dostania się do wymarzonych szkół oraz wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji.
Ponadto wszystkim życzymy udanych, wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!