plakat8

W poniedziałek 24 kwietnia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Z możliwości do zwiedzenia naszej placówki skorzystało liczne grono przybyłych gości. Zapoznanie rodziców i przyszłych pierwszoklasistów z ofertą edukacyjną odbyło się na sali gimnastycznej.

Pan dyrektor Zbigniew Solak zaprezentował bogatą bazę dydaktyczną szkoły, różnorodność zajęć pozalekcyjnych oraz przedstawił jak przebiega proces rekrutacyjny. Pani psycholog Kinga Pałka przybliżyła rodzicom temat dojrzałości szkolnej. Niewątpliwą atrakcją dla dzieci było przygotowane przez klasy trzecie przedstawienie Witajcie w naszej bajce! Po spektaklu przyszli uczniowie, pod okiem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zwiedzali szkołę: świetlicę, bibliotekę, sale uczniowskie, pracownie językowe i pracownię komputerową.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas! To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń! (WG)