remonty

W okresie wakacyjnym Szkoła przeszła poważną modernizację oraz została doposażona w szereg pomocy i urządzeń. Nową wykładzinę (Tarkett) położono na korytarzu II piętra, a ponadto w salach 04, 05, 44 i 47. Udało się zmodernizować szatnię (ciesząca się wielkim powodzeniem – WYSPA!) oraz urządzić nowe sale 47 (dla edukacji wczesnoszkolnej) oraz 04 (dla klas IV – VIII).

Nowe szaty oraz tablice interaktywne wraz z laptopami i bogatym wyposażeniem uzyskały pracownie: fizyko-chemiczna (s.36) oraz biologiczno-geograficzna (s.55), oddziały przedszkolne przeprowadziły się na parter, do sąsiadujących sal (05 i 06), a klasy integracyjne w edukacji wczesnoszkolnej zajmują również sąsiednie sale (30,31,32). Szereg niezbędnych pomocy otrzymały pracownie do nauki nowych przedmiotów : fizyki, chemii, biologii i geografii. Szkoła przystąpiła do programu MEN - „Aktywna Tablica”, dzięki któremu ma szansę uzyskać wielofunkcyjne monitory o przekątnej 55 cali (ZS).