basniowy kufer

W dniu 18.10.2017 roku w naszej bibliotece szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Z Baśniowego kufra”.

Na konkurs wpłynęły 24 prace plastyczne. Podczas oceniania prac komisja w składzie- p. Dorota Dobranowska, p. Joanna Tabor oraz p. Małgorzata Śliwa brała pod uwagę: technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość, estetykę jej wykonania. Przyznano nagrody i wyróżnienia dla poszczególnych kategorii wiekowych 1-3 i 4-7.

Dyrekcja wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy przejścia do kolejnego etapu- ich prace zostały wysłane do Szkoły Podstawowej im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Uczniowie szkoły mieli okazję do oglądania wystawy pokonkursowej, na której zostały zaprezentowane wszystkie prace. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Wyniki konkursu:

Kategoria klas 1-3