kinga 2

22 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Bochni odbył się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Pierścień Świętej Kingi”.

Wzięło w nich udział około czterdziestu uczniów z całego powiatu, w tym troje reprezentantów naszej szkoły: Faustyna Łucyków z klasy 1a, Emilia Kalinowska z klasy 1b i Kinga Cepak z klasy 3d. Konkurs zakończył się sukcesem jednej z naszych uczennic z klasy 1b Emilki Kalinowskiej, która zdobyła III miejsce. Emilka zaprezentował tekst wiersza Elżbiety Krystek-Jones pt. „Adam i Ewa - historia biblijna”. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów. A za Emilkę trzymamy kciuki w finałowych przesłuchaniach, które odbędą się w Kopalni Soli Bochnia.