mis

Duże, małe, kolorowe i mięciutkie, pluszowe misie 24 listopada opanowały naszą szkołę inicjując Dzień Misia. Uczniowie i nauczyciele mile nas zaskoczyli, a ilość pluszowych przyjaciół była imponująca. „Przybyły” ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Obchodom szkolnego święta towarzyszyły różne atrakcje, a wśród nich:

• audycja przybliżająca historię tej znanej na całym świecie maskotki,
  • misiowe opowiadania, quizy i zagadki dla najmłodszych uczniów przygotowane i poprowadzone przez Samorząd Uczniowski,
  • prezentacje multimedialne o prawdziwych i bajkowych niedźwiadkach,
  • misiowa muzyka i plastyczne inspiracje,
  • sesje zdjęciowe z pluszakami.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Z radością, a niejednokrotnie z dumą przedstawialiśmy swoich pluszowych przyjaciół. Naszemu radosnemu świętowaniu przyświecał także szlachetny cel, jakim była zbiórka pluszaków dla dzieci mieszkających na Litwie, oraz pacjentów oddziałów szpitalnych. Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i obchody Pierwszego Szkolnego Dnia Pluszowego Misia DZIĘKUJEMY! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.