"Bocheńska Dwójka"

logo dwojka1

plakat

Dwójka czyta Przedszkolakom! Stowarzyszenie „Bocheńska Dwójka” włączyło się do akcji „Dwójka czyta przedszkolakom”. W jej ramach uczniowie klasy 6b i 6c czytają najpiękniejsze utwory przedszkolakom z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Marii Kownackiej w Bochni. Podczas czytania dzieciom towarzyszy Miś Czytuś – maskotka akcji. Pierwszą wizytę w przedszkolu mamy już za sobą.

7 grudnia piękne bajki, baśnie, legendy a także przygody Misia Czytusia dla przedszkolaków przeczytali: Weronika Kaduk (6b) Marzena Staszel (6b) Natan Mirga (6b) Joanna Dobrzańska (6c) Natalia Malaca (6c) Michał Trojan (6c) Maluchy odwdzięczyły się swoim starszym kolegom i koleżankom ogromnym zainteresowaniem i szczerymi uśmiechami. A wiadomo przecież, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Dyrektor przedszkola - Pani Wiesława Kocot przygotowała dla naszych uczniów słodką niespodziankę. Mamy nadzieję, że akcja „Dwójka czyta przedszkolakom” będzie początkiem długiej współpracy. Czekamy na uczniów klasy 6b i 6c – następna wizyta w przedszkolu już 14 grudnia. (AR)