Sport

sport

received 614552625709148

W miniony weekend 10.05.2019-12.05.2019 dziewczęta z naszej szkoły trenujące w MOSiR Bochnia sekcja koszykówki i zajęciach SMOK brały udział w Międzynarodowym Turnieju z Koszykówki w Kórniku.

W turnieju uczestniczyło 16 zespołów z Polski i z zagranicy , a w naszej kategorii wiekowej zespoły podzielone zostały na dwie grupy A i B. Nasz zespół w grupie wygrał dwa mecze i jeden przegrał z drużyną z Węgier zajmując w ten sposób II miejsce. W spotkaniu o III miejsce dziewczęta przegrały z drużyną węgierską zajmując ostatecznie IV miejsce na turnieju. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny okazała się Aleksandra Gołas która zdobyła w każdym meczu największą liczbę punktów dla zespołu. Na wyróżnienie również zasługują Anna Więcek, Lena Ochel, Jacak Aleksabdra i Karolina które dzielnie walczyły i wspierały zespół. Dziewczęta w sekcji MOSiR Bochnia trenują pod okiem trenera Krzysztofa Kireońskiego a w szkole uczestniczą w zajęciach SMOK którego koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska.

received 334326663943311