sport

W piątek 17.11.2017 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w powiatowych zawodach w Szachach Drużynowych, które odbyły się w Rzezawie.

W czwartek 09.11.2017 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w drugiej rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. W zawodach uczestniczyło ponad 60 młodych szachistów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W sobotę 11.11.2017 uczniowie z klas usportowionych judo, pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali
w Turnieju Finałowym International Judo League w Krakowie. W zawodach uczestniczyło ok. 400 zawodników
z całego kraju.

W poniedziałek 30.10.2017 uczniowie z klas usportowinych judo wzięli udział w II rundzie Bocheńskiej Ligi Judo, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni. W zawodach uczestniczyło ponad 80 młodych judoków, podzielonych na grupy. Każdy z zawodników, stoczył minimum dwie walki. Poniżej prezentujemy nazwiska i wywalczone miejsca naszych judoków.

W sobotę 21.10.2017 uczniowie trenujący w klasie usportowionej judo wystartowali pod opieką Sebastiana Serwińskiego w XXI Międzynarodowym Turnieju Judo w Zakopanem. W zawodach uczestniczyło prawie 300 zawodników z Polski, Francji, Czech i Słowacji. Brązowy medal wywalczył Filip Alfawicki w kat. wagowej 33kg. W zawodach startował również Samuel Stawiarz w kat. wagowej 30kg, ale przegrał dwa pojedynki i odpadł z dalszej rywalizacji. Trzymamy kciuki za kolejne występy i życzymy powodzenia.