sport

W ostatnią środę stycznia odbyły się Zawody Miejskie w Koszykówce chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz zespół, złożony z uczniów klas siódmych pod opieką Sebatiana Serwińskiego, rozegrał dwa spotkania z PSP 1 i PSP 7.

W piątek 26.01.2018 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów z klas IV i V, którzy rywalizowali na dystansie 50m w stylach dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

We wtorek 5.12.2017 ponad 50 młodych szachistów, wzięło udział w trzeciej odsłonie Ligi Szachowej. Tradycyjnie każdy z uczestników rozegrał po 7 partii szachowych, walcząc o kolejne punkty w rankingu.

W poniedziałek 27.11.2017 uczniowie z klas usportowionych wystartowali w III rundzie Bocheńskiej Ligi Judo. Każdy z uczestników stoczył co najmniej 2 walki, zdobywając kolejne doświadczenie i punkty do klasyfikacji końcowej.

W piątek 17.11.2017 uczniowie z naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wystartowali w powiatowych zawodach w Szachach Drużynowych, które odbyły się w Rzezawie.