sport

W środę 7 czerwca 2017 uczniowie pod opieką Sebastiana Serwińskiego ostatni raz w tym roku szkolnym wystartowali w rozgrywkach Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Do zmagań przy szachownicach zasiadło 42 graczy, którzy rozegrali 7 parti szachów. Poniżej prezentujemy wyniki naszych uczniów:

• Oliwer Żelichowski - 4.0 pkt.
  • Karolina Serafin - 4.0 pkt.
  • Filip Ciuła - 4.0 pkt.
  • Iwo Wolnik - 4.0 pkt.
  • Oliwia Łagosz - 3.0 pkt.
  • Mikołaj Mrózek - 3.0 pkt.
  • Szymon Dziedzic - 2.5 pkt.
  • Tomasz Gardziel - 2.0 pkt.
  • Paweł Pławecki - 1.5 pkt.

W poniedziałek 25 maja 2017 odbyła się VIII runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Do turnieju przystąpiło 45 zawodników, któ®zy tradycyjnie rozegrali po 7 partii. Poniżej prezentujemy wyniki naszych szachitów:

• Filip Ciuła - 5.0 pkt.
  • Mikołaj Mrózek - 4.0 pkt.
  • Iwo Wolnik - 4.0 pkt.
  • Karolina Serafin - 4.0 pkt.
  • Tomasz Gardziel - 3.0 pkt.
  • Maksymilian Zwierniak - 2.5 pkt.
  • Paweł Pławecki - 2.0 pkt.
  • Szymon Dziedzic - 2.0 pkt.
  • Oliwia Łagosz - 2.0 pkt.

W poniedziałek 10.04.2017 nasi uczniowie pod opieką Sebastiana Serwińskiego wystartowali w VII rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Do turnieju zgłosiło się 63 młodych szachistów, którzy rozegrali po 7 partii "systemem szwajcarskim". Poniżej prezentujemy wyniki naszych reprezentantów:

• Mikołaj Mrózek - 5.0 pkt.
  • Oliwer Żelichowski - 4.0 pkt.
  • Tomasz Gardziel - 3.5 pkt.
  • Paweł Pławecki - 3.0 pkt.
  • Filip Ciuła - 3.0 pkt.
  • Iwo Wolnik - 3.0 pkt.
  • Szymon Dziedzic - 3.0 pkt.
  • Karolina Serafin - 2.5 pkt.
  • Oliwia Łagosz - 1.0 pkt.

szachy

W dniu 27.02.2017 młodzi szachiści pod opieką Sebastiana Serwińskiego wzięli udział w kolejnej rundzie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Do rozgrywek zgłosiło się ponad 60 szachistów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Wszyscy mieli do rozegrania 7 partii. Naszą szkołę reprezntowało ośmioro uczniów, którzy poza wywalczeniem punktów za wygrane partie, zdobyli cenne doświadczenie rywalizując z innymi szachistami.

W czwartek 12.01.2017 uczniowie z naszej szkoły wystartowali w kolejnej odsłonie Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Do rozgrywek zgłosiło się 55 szachistów z bocheńskih szkół podstwowych i gimnazjalnych. Naszą szkołe reprezentowało dziewięcioro uczniów, którzy pod opieką Sebastiana Serwińskiego rozegrali 7 partii szachowych zdobywając kolejne punkty w kasyfikacji generalnej i indywidualnej. Poniżej prezentujemy nazwiska i zdobyte punkty.

• Tomasz Gardziel - 4,5pkt.
  • Iwo Wolnik - 4,0pkt.
  • Mikołaj Mrózek - 4,0pkt.
  • Oliwer Żelichowski - 4,0pkt.
  • Filip Ciuła - 3,5pkt.
  • Karolina Serafin - 3,0pkt.
  • Maksymilian Zwierniak - 2,5pkt.
  • Filip Cepak - 2,0pkt.
  • Oliwia Łagosz - 2,0pkt.