Osiągnięcia

sport

W ostatni piątek września 29.09.2017, uczniowie naszej szkoły pod opieką Sebastiana Serwińskiego wzięli udział w miejskich eliminacjach Sztafetowych Biegów Przełajowych. Był to pierwszy start naszych podopiecznych w zawodach szkolnych w tym roku. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje wszystkich bocheńskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt (800m) i chłopców (1000m).

Obie grupy zaprezentowały bardzo ambitną postawę i każdy z uczestników pobiegł na maksimum swoich możliwości. Ostatecznie obie drużyny uplasowały sie na 4 miejscach. Poniżej prezentujemy składy naszych drużyn:

 1. Filip Alfawicki
 2. Kacper Bienias
 3. Piotr Broszkiewicz
 4. Bartosz Król
 5. Bartosz Król
 6. Kacper Niedzielski
 7. Wiktor Piekarz
 8. Maciej Ryncarz
 9. Kacper Stanek
 10. Mikołaj Stochel

Chłopcy

 1. Gabriela Bartyzel
 2. Karolina Jung
 3. Julia Kalinowska
 4. Zofia Langer
 5. Anna Nowak
 6. Karolina Serafin
 7. Gabriela Stachowicz
 8. Emilia Wanicka
 9. Anna Więcek
 10. Katarzyna Więcek

Dziewczyny