Osiągnięcia

sport

W środę 24.10.2018r. uczniowie z naszej szkoły pod opieka Sebastiana Serwińskiego wystartowali w kolejnej edycji Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Turniej zgromadził ponad 50 młodych szachistów z bocheńskich szkół oraz Proszówek. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów, którzy mieli okazję rozegrać 7 partii szachów i wywalczyć pierwsze punkty w poszczególnych grupach i rankingach.

Pierwsza runda zakończyła się zankomicie, gdyż najlepszą szachistką całych zawodów została Karolina Serafin, a Filip Ciuła uplasował się na doskonałym 3 miejscu. Pozostali uczniowie, również spisali się znakomicie, poniżej prezentujemy nazwiska i ilość zdobytych punktów.

 

 • Karolina Serafin - 6,5pkt.
 • Filip Ciuła - 6,0 pkt.
 • Adam Florkowski - 5,0 pkt.
 • Oliwer Żelichowski - 4,0 pkt.
 • Oliwia Łagosz - 4,0 pkt.
 • Mikołaj Mrózek - 4,0 pkt.
 • Tomasz Gardziel - 4,0 pkt.
 • Maksymilian Zwierniak - 3,0 pkt.
 • Wojciech Cetnarowski - 2,0 pkt.
 • Olaf Piórkowski - 1,5 pkt.
 • Jan Andrzejewski - 1,0 pkt.

 

Link do zdjęć kliknij tutaj