Kalendarz imprez

 

dekoracje – mgr J. Mętel, mgr D. Dobranowska

oprawa muzyczna uroczystości – mgr M. Mrózek

dokumentacja fotograficzna – mgr P. Stokłosa

L.P.

TEMATYKA

TERMIN

ODPOWIEDZIALNI

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 IX 2017 r.

klasy Va, Vb, Vc

mgr E. Szpisak
mgr M. Bożek
mgr M. Zgłobicka

2.

Przyjęcie uczniów klas I w Poczet Uczniów Szkoły, Uroczyste Ślubowanie

X 2017 r.

klasy I

mgr E. Kokoszka
mgr J. Jarosz
mgr J. Mętel

3.

Dzień Edukacji Narodowej - akademia szkolna

X 2017 r.

klasy III

mgr R. Biga- Szostek
mgr S. Baniak

4.

Narodowe Święto Niepodległości - uroczysty apel

10 XI 2017 r.

klasy VIIa, VIId

mgr M. Zapała
mgr K. Maj-Możdżeń

5.

Organizowanie imprez klasowych przy współpracy Rodziców: Andrzejki, Mikołajki, Wigilia, bal karnawałowy, dyskoteki, itp.

listopad-grudzień

styczeń-luty

wychowawcy klas,

rodzice

6.

Święta Bożego Narodzenia – uroczysty apel

22 XII 2017 r.

klasy II

mgr G. Błaszak
mgr J. Tabor
mgr D. Więcek

7.

Spotkanie okolicznościowe: Dzień Dziadka, Dzień Babci

I 2018 r.

mgr K. Krupa

8.

Dzień Otwarty Szkoły

IV 2018 r.

klasy III

mgr K. Bednarek
mgr M. Cerazy

   9.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 III 2018 r.

dyr. mgr Z. Solak

mgr M. Śliwa
mgr A. Cholewa-Bajda

10.

Święto Patrona Szkoły

8 III 2018 r.

mgr M. Cerazy
mgr A. Radecka
mgr E. Rajska

11.

Święta Wielkanocne-uroczysty apel

IV 2018 r.

klasy IV

mgr N. Wełna
mgr M. Cerazy
mgr E. Rajska
mgr M. Żukowska

12.

Święto Ziemi

20 IV 2018 r.

mgr B. Pośleńska
mgr M. Zapała
mgr M. Zgłobicka

13.

Rocznica Uchwalenia Konstytucji

3-go Maja- apel okolicznościowy

IV 2018 r.

klasy VIIb, VIIc

mgr D. Budzyn
mgr A. Radecka

14.

Wymiana młodzieży polsko-słowackiej. Spotkanie nauczycieli polskich i   słowackich

V - VI 2018 r.        

klasy IV

mgr N. Wełna
mgr M. Cerazy
mgr E. Rajska
mgr M. Żukowska

15.

Spotkania okolicznościowe:

Dzień Sportu

Dzień Dziecka

1 VI 2018 r.

mgr A. Kierońska
mgr M. Zapała
mgr S. Serwiński
mgr D. Budzyn
mgr D.Widło
wychowawcy klas

16.

Egzamin na Kartę Rowerową

1 VI 2018 r.

mgr D. Widło
mgr G. Rzepka

wychowawcy klas IV

17.

Wybory do SU

VI 2018 r.

Samorząd Uczniowski
opiekunowie SU

18.

Zakończenie roku szkolnego
2017/2018 - uroczysty apel

22 VI 2018 r.

klasy VI

mgr A. Cholewa-Bajda
mgr M. Michniak
mgr M. Śliwa

klasy II

mgr G. Błaszak
mgr J. Tabor
mgr D. Więcek