Nauczyciele

oszkole

Oddział przedszkolny:

mgr Krystyna Małgorzata Badylak
mgr Katarzyna Krupa

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Sabina Baniak
mgr Renata Biga - Szostek
mgr Grażyna Błaszak
mgr Małgorzata Cerazy
mgr Jolanta Jarosz
mgr Anna Klimek
mgr Elżbieta Kokoszka
mgr Jadwiga Mętel
mgr Bożena Turek
mgr Dorota Więcek
mgr Joanna Tabor

Nauczyciele wspomagający:

mgr Maria Cąkała
mgr Katarzyna Cygnarowicz
mgr Agnieszka Gadowska
mgr Monika Gaworczyk
mgr Iwona Janas
mgr Anna Kazior
mgr Małgorzata Zgłobicka
mgr Anna Wetula
mgr Katarzyna Zdeb

Język polski:

mgr Agnieszka Cholewa-Bajda
mgr Marta Michniak
mgr Anita Radecka
mgr Elżbieta Rajska
mgr Bożena Tyrka
mgr Magdalena Cerazy

Język angielski:

mgr Kinga Możdżeń-Maj
mgr Paweł Stokłosa
mgr Edyta Szpisak
mgr Monika Żukowska

Język niemiecki:

mgr Anna Stańdo

Matematyka:

mgr inż Marta Bożek
mgr Stanisława Malinowska
mgr Grażyna Rzepka
mgr Natalia Wełna


Chemia:

mgr Izabela Łabuda

Fizyka:

mgr Katarzyna Krakowska

Historia:

mgr Zbigniew Solak
mgr Małgorzata Śliwa
mgr Agnieszka Cholewa-Bajda

Zajęcia techniczne:

mgr Dorota Dobranowska
mgr Grażyna Rzepka

Zajęcia komputerowe:

mgr Małgorzata Żychowska
mgr Daniel Widło

Plastyka:

mgr Dorota Dobranowska
mgr Jadwiga Mętel

Muzyka:

mgr Małgorzata Mrózek

 

Przyroda:

mgr Bożena Pośleńska
mgr Monika Zapała
mgr Małgorzata Zgłobicka

Geografia:

mgr Małgorzata Żychowska

 

Kultura fizyczna:

mgr Dorota Budzyn
mgr Agnieszka Kierońska
mgr Sebastian Serwiński
mgr Daniel Widło

 

Judo:

mgr Sebastian Serwiński


Oligofrenopedagodzy:

mgr Beata Serwińska
mgr Katarzyna Zdeb
mgr Anna Kazior
mgr Małgorzata Zgłobicka
mgr Agnieszka Gadowska
mgr Anna Wetula
mgr Maria Cąkała
mgr Sabina Baniak

 

Tyflopedagog:

mgr inż. Marta Bożek

Religia:

ks. mgr Łukasz Niziołek
mgr Agnieszka Kołacz
mgr Małgorzata Mrózek

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Małgorzata Mrózek

Biblioteka:

mgr Bożena Tyrka
mgr Małgorzata Śliwa

Sekretarz szkoły (sprawy pracownicze):

Teresa Potępa
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 15:00

Sekretarka (sprawy uczniowskie):

mgr Magdalena Sławek
mgr Magdalena Ruszaj
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 15:30

Logopeda:

mgr Małgorzata Szot

Pedagog:

mgr Teresa Zaniewska

Psycholog:

mgr Kinga Pałka

Świetlica:

mgr Beata Serwińska - kierownik świetlicy
mgr Karolina Bednarek
mgr Magdalena Cerazy
mgr Anna Koczanowska
mgr Maria Nowak
mgr Małgorzata Szot
mgr Maria Włudyka
mgr Ewa Trojak
mgr Katarzyna Zdeb