Oferta pracy – pomoc nauczyciela

Ogłoszenie z dnia 24 września 2024 roku

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni poszukuje osoby do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na podstawie Kodeksu Pracy na stanowisko:

Pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym

¾ etatu (tj. 30/40 godzin tygodniowo)

Wymagania:

1. Wykształcenie minimum podstawowe;
  2. Komunikatywność, kreatywność, empatia, dyspozycyjność;
  3. Niekaralność;
  4. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub na podobnym stanowisku.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. Opieka i obsługa dziecka (pomoc w czynnościach samoobsługowych, uczestniczenie w wyjściach i spacerach, dbanie o bezpieczeństwa, zdrowie i higienę dziecka);
  2. Odbieranie dzieci od rodziców i zaprowadzanie do grupy przedszkolnej;
  3. Udzielanie pomocy dzieciom podczas czynności higienicznych, spożywania posiłków, ubierania się;
  4. Rozdawanie i uprzątanie pomocy dydaktycznych podczas zajęć edukacyjnych
    i artystycznych;
  5. Udzielanie pomocy dzieciom podczas sprzątania po zabawie;
  6. Stały nadzór nad bezpieczeństwem dzieci;
  7. Opieka nad dziećmi w czasie spacerów i wycieczek;
  8. Wykonywanie zleconych działań przez Dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy placówki;
  9. Współpraca z nauczycielami oddziału w zakresie opieki nad dziećmi oraz wsparcie podczas zajęć.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV drogą mailową na adres:
sekretariat.sp2@edubochnia.pl lub osobiście w sekretariacie Szkoły w godzinach 7.30 – 16.00.

CV wraz z podpisaną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy składać do dnia
30.09.2024 r.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym”.

Dziękujemy za złożenie zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.