AktualnościSamorząd Uczniowski

„Dzień idola” w naszej szkole.

Już od samego rana w naszej szkole widać było ożywienie – uczniowie pojawiali się w niezwykłych     strojach i charakteryzacjach, przeobrażając się w postaci, które podziwiają i które ich inspirują.       Byli więc aktorzy, muzycy, historyczne ikony, bohaterowie bajek i komiksów, sportowcy a nawet     naukowcy… Szkolne korytarze wypełniły się kolorami i śmiechem, a każdy z zainteresowaniem przyglądał się koleżankom i kolegom w niecodziennych odsłonach. Kulminacyjnym punktem dnia była parada i wspólna zabawa przygotowana przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego: Filipa Nadię i Gabrysię z wioski Smerfów wraz z opiekunami Agnieszką Kołacz i Małgorzatą Śliwą.

Szkolny „dzień idola” to coś więcej niż tylko przebieranki. To okazja do celebrowania swoich pasji, pokazania osobowości  i odkrycia wspólnych zainteresowań z innymi. Dzięki takim dniom szkoła staje się miejscem, gdzie uczniowie mogą wyrazić siebie i zintegrować się z innymi uczniami w zabawnej       i miłej atmosferze. (AO)