ZAWODY MIEJSKIE Z KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT ID
W dniu 23 stycznia 2026 w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbyły się zawody miejskie w koszykówce dziewcząt W zawodach uczestniczyło 3 bocheńskie szkoły a grano systemem „każdy z każdy”.
Nasza reprezentacja szkoły zajęła II miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Skład reprezentacji: Alicja Zuzia, Diana Olszewska, Łucja Bursztyn, Kinga Bułat, Amelia Nakielny, Amelia Majewska, Dina Eltahawy, Emilia Mączka, Aleksandra Szymczyk, Nadia Różańska, Weronika Stawiarz.
Na wyróżnienie zasługuje Alicja Zuzia która była najlepszą zawodniczką w naszym zespole. Wszystkie uczennice zaczynały swoją przygodę z koszykówką biorąc udział w zajęciach koszykówki w ramach programu SMOK działającego w naszej szkole. A teraz świetnie reprezentują sekcję koszykówki MOSiR Bochnia. A.K



