Wyjątkowe spotkania
Przez całe drugie półrocze uczniowie Samorządu Uczniowskiego regularnie odwiedzali dzieci z zerówki, aby czytać im bajki w ramach programu „Rozwój Czytelnictwa 2.0”. Te wyjątkowe spotkania były nie tylko okazją do poznawania pięknych historii, ale także do budowania relacji między starszymi i młodszymi uczniami. Wspólne czytanie dostarczyło wiele radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil.






