Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, dlatego uczniowie z klasy 3a postanowili
w szczególny sposób uczcić to święto.

13 czerwca 2024r. w naszej sali przy kawie i ciastku odbyło się rodzinne spotkanie. W tym wyjątkowym dniu – z wielkim zaangażowaniem dzieci wierszem i piosenką wyraziły wdzięczność Rodzicom za ich miłość i troskę. Podczas występu, na ich twarzach dało się zauważyć uśmiech, a momentami wzruszenie. Artyści byli nagradzani gromkimi brawami, co oznaczało tylko jedno – zadowolenie tak ważnej publiczności. Po występach, trzecioklasiści obdarowali Rodziców upominkami. Przygotowanie niespodzianki dla najbliższych sprawiło dzieciom sporo radości oraz wyzwoliło wiele pozytywnych emocji. Rodzice byli mile zaskoczeni i dumni ze swoich pociech. Takie chwile zawsze na długo pozostają w pamięci.

Korzystając z okazji, że mogliśmy się wszyscy spotkać w takim gronie, podsumowaliśmy trzy lata naszych wspólnych chwil oglądając prezentację z naszymi zdjęciami. To koniec pierwszego etapu edukacji – wytężonej i aktywnej pracy, pora się pożegnać. Drodzy przed Wami kolejny… odkrywajcie siebie i swoje talenty. Dziękujemy Wam Trzecioklasiści za wspaniałe trzy lata. Życzymy wielu sukcesów!(JT)