Dźwirzyno, przybywamy 🥁❣️ Kawiarenka dla naszych Szczypiornistów 🤾🏼‍♂️❤️!

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie tłumnie przybywali
z pysznościami jak z obrazka 🍓🍪🍡🧃🍭🍬🍒…

Czego tam nie było 🤩… lukrowane pączki, kolorowe galaretki z owocami, domowe wypieki, napoje… było pysznie i magicznie ☺️.

Zapach tych słodkości roznosił się po całym dziedzińcu Szkoły 🏫, a każda minuta gromadziła przy przepełnionych stołach odwiedzających 🚶🏽‍♂️‍➡️🏃🏽‍♀️‍➡️🚶🏼‍♀️‍➡️🏃🏽‍♂️‍➡️, którzy z radością kupowali to, co ofiarowała do kawiarenki społeczność szkolna 🥰 .

Uśmiechnięte buzie naszych szczypiornistów z miłym pozdrowieniem witały wszystkich przybyłych gości ❤️☺️.

Z niespodziewaną wizytą na dziedziniec Szkoły przybył zastępca Burmistrza Miasta Bochnia – pan Wojciech Woźniczka, Radny Miasta – pan Maciej Gawęda oraz pan Tomasz Ryncarz – naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta, którzy odwiedzili naszą kawiarenkę – dziękujemy 😊🥰!

Ogromne podziękowania kierujemy do Wszystkich, którzy zaangażowali się w to wydarzenie. Gdyby nie Wasze gorące serca ❤️❤️❤️, nasza inicjatywa nie byłaby możliwa.
Kochani, jesteście Wielcy 👏👏👏!

Wyrażamy szczególną wdzięczność Radzie Rodziców za nieocenione wsparcie i serdeczną atmosferę ❤️.

Było głośno 🥳😉, pysznie i sympatycznie 🥰.

Cały dochód przeznaczony będzie na wyjazd drużyny szczypiornistów na Mistrzostwa Polski
do Dźwirzyna w dniach 9 – 12 czerwca 2024 r.