I MIEJSCE MAŁEJ BOCHEŃSKIEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W piątek 13.09. 2024 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej odbyło się zakończenie Ligi Piłki Ręcznej Chłopców.
Zespoły przez cały rok szkolny 2023/2024 rywalizowały w comiesięcznych zmaganiach zbierając punkty do klasyfikacji końcowej, w dwóch kategoriach wiekowych klas IV i klas V.
Do rywalizacji przystąpiły szkoły: SP Brzesko, SP Gawłów, SP Szarów, SP nr 4 Bochnia, SP nr 7 Bochnia, SP nr 2 Bochnia.
Reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem trener Doroty Budzyn w kategorii klas starszych zdobyła
I miejsce zdobywając puchar ligi, chłopcy z klas młodszych zajęli IV miejsce.
W finale klas starszych nasza szkoła pokonała bardzo wysokim wynikiem z SP nr4 Bochnia, a tym samym wygrała całą Ligę.
Wszyscy szczypiorniści spisali się na medal, klasy młodsze zrobiły bardzo duże postępy co było zauważalne podczas meczów. Najlepszym strzelcem SP 2 Bochnia został Tymoteusz Dybel strzelając 36 bramek we wszystkich meczach. Na zakończenie zawodnicy otrzymali medale, a najlepsza drużyna puchar.
 Skład drużyny: I
Tymoteusz Dybel, Maciej Maszewski, Igor Łagosz, Szymon Makowiec, Franciszek Dziadoszczyk, Jerzy Wetula, Wiktor Widła, Wojciech Gawłowicz, Szczepan Moskalik, Wojciech Hamuda, Franciszek Klimas, Igor Twardosz
II drużyna: Kacper Bajda, Artur Kurpiel, Bartosz Cepak, Miłosz Jaremko, Franciszek Wetula, Łukasz Chodur, Jan Langer
Gratulujem !!!  życzymy sukcesów w następnej edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej