Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

W czwartek 26 października uczniowie naszej szkoły, trenujący piłkę ręczną na zajęciach SKS, rozpoczęli zawody w ramach Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej, które będą się odbywać co miesiąc na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.
Liga rozgrywana jest w dwóch kategoriach wiekowych klas czwartych i piątych. W rozpoczętych zmaganiach naszą szkołę reprezentują dwa zespoły trenowane przez Panią Dorotę Budzyn.
W zawodach brały udział szkoły: z Gawłowa, Brzeska, Szarowa i Bochni, mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.
Bardzo udane mecze rozegrał pierwszy zespół wygrywając wszystkie mecze. Drugi zespół dopiero zaczyna swoją zabawę z piłką ręczną, gdyż są to najmłodsi chłopcy z klas drugich i trzecich, którzy uczą się tej dyscypliny. Młodzi szczypiorniści zagrali trzy mecze, jeden wygrali dwa przegrali, na pewno w kolejnych meczach będzie dużo lepiej.
Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w rozgrywkach zasłużyli na słowo pochwały i uznania.
Skład 1 zespołu: Maciej Maszewski, Igor Łagosz, Wiktor Widła, Tymoteusz Dybel, Jerzy Wetula, Wojciech Gawłowicz, Franciszek Dziadoszczyk, Szymon Makowiec, Igor Twardosz
Skład 2 zespołu: Kacper Bajda, Artur Kurpiel, Franciszek Klimas, Franciszek Wetula, Łukasz Chodur, Antonina Nowak, Arkadiusz Pagacz, Jan Langer
Gratulacje!!! D.B