SAMORZĄD UCZNIOWSKI I SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału

w konkursie plastycznym „Świat oczami młodych”,

na projekt znaczka pocztowego

promującego ideę wolontariatu.

Na Wasze prace z dopiskiem „znaczek”

czekamy do 20 maja 2020 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świadomość własnej przeszłości

pomaga nam włączyć się w długi szereg pokoleń,

by przekazać innym wspólne dobro – Ojczyznę.”

Jan Paweł II

W roku tak podniosłej i ważnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni, podjął inicjatywę włączenia się do ogólnopolskiej akcji „BohaterON – włącz historię”, mającej na celu uczczenie i wyrażenie wdzięczności uczestnikom Powstania Warszawskiego.

W środę 7 lutego odbyła się w naszej szkole, druga już w tym roku szkolnym, dyskoteka karnawałowa dla klas V, VI i VII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z opiekunami.

IMG 0432

6 grudnia tradycyjnie św. Mikołaj lubi odwiedzać dzieci i dorosłych na całym świecie. Ten wyjątkowy i najbardziej oczekiwany gość odwiedził także tradycyjnie uczniów naszej Szkoły.

mikolaj