Akcja charytatywna

Szanowni Państwo.

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza całą społeczność „Dwójki” do wsparcia wyjątkowej akcji charytatywnej.
Rozpaczliwe wołanie o pomoc 24-letniej bochnianki Oli Srogi, która walczy z nowotworem w stopniu złośliwym, nie może pozostać bez odzewu.
Bez chwili zastanowienia zdecydowaliśmy połączyć siły, aby spełnić najważniejsze marzenie….
o powrocie do zdrowia.
Wierzymy, że nie ma nic piękniejszego niż BEZINTERESOWNA POMOC, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie fantów na loterię „Wylosuj Anioła”,
która odbędzie się 12 października 2023 r. od godziny 8:00.
Prosimy, aby były to rzeczy nowe np. gry, książki, zabawki, artykuły szkolne, maskotki itp.
Dary można dostarczać do pani Agnieszki Kołacz do piątku tj. do 6 października 2023 r.
W naszej loterii każdy los będzie wygrany a zebrane w ten sposób fundusze w całości przekażemy na leczenie Oli.

Otwórzmy swoje serce na Oli, bo przecież … DOBRO ZAWSZE WRACA.

Agnieszka i Edyta