AktualnościSzkoła

Witajcie wakacje 🚌🏝️🏖️☀️!

„Zapał wszystkim się udziela:
Oto łąki pełne ziela,
Ruch podróżnych gdzieś na stacji
Mówią: – Nadszedł czas wakacji”
( Zygmunt Marek Miszczak )

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego, a tym samym WAKACJE 🍒☀️✈️🏝️!

Uczniowie klas drugich, swoim słonecznym występem, pełnym tańca💃🕺🏻, morskich podróży💦, wakacyjnych rad i radości, wprowadzili nas w ten piękny letni czas ☀️🥰☀️.

W wakacyjną podróż zabrano Dyrekcję Szkoły, Nauczycieli, Rodziców oraz Uczniów klas 1 – 6, był też gość specjalny☺️ – przewodnicząca Rady Miasta Bochnia Pani Katarzyna Korta Wójcik, która na zakończenie uroczystości odczytała list, w którym Burmistrz Miasta Bochnia Magdalena Łacna, gratulowała uczniom sukcesów, zdobytych umiejętności oraz życzyła szczęśliwych wakacji ❤️. Na zakończenie głos zabrał Dyrektor Szkoły Zbigniew Solak, życząc wszystkim dobrego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu 🥰.

Udanych i bezpiecznych wakacji 👋🫶!

Ahoj przygodo 🥳!