Dąb „Kazimierz” na dziedzińcu szkoły!

W czwartek 20 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość. Zasadzenie drzewa – dębu szypułkowego – symbolu długowieczności, „drzewa solidarności” jest dopełnieniem wieńczącym realizację projektu Erasmus+ „Ogrody Sensoryczne – Integracja i Edukacja”, sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz wspartego przez wiele osób i instytucji. Dąb otrzymał imię Kazimierz – nawiązując do Patrona szkoły Kazimierza Brodzińskiego.

W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Miasta Bochnia Filip Pach, Przewodnicząca Rady Miasta Katarzyna Korta – Wójcik, Dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji Dorota Palej-Maliszczak, Dyrekcja szkoły, Grono pedagogiczne, Rodzice oraz Uczniowie.

W tym szczególnym dniu mieliśmy przyjemność gościć również będące na zasłużonym odpoczynku Panie Dyrektor Janinę Wójcik, Martę Gawędę, jak również Panią Sekretarz szkoły Teresę Potępę.