DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W piątek 22 kwietnia na Stadionie Miejskim im. dr. W. Krupy w Bochni odbyły się szkolne zawody miejskie w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do zawodów powiatowych.

W Igrzyskach Dzieci chłopców w grupie starszej (2009-2010) do rywalizacji przystąpiły reprezentacji trzech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, 2 oraz 5. Nasza reprezentacja chłopców zajęła III miejsce w mieście . A reprezentacja dziewcząt awansowała  do zawodów powiatowych w Łapanowie gdzie zajęła IV miejsce w powiecie.

Indywidualnie Łucja Fabijan zajęła III miejsce w powiecie.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców rywalizowały trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, 2 oraz 5. Reprezentacja z naszej szkoły zajęła III miejsce w mieście.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt do zawodów przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, 2 oraz 5.

Reprezentacja z naszej szkoły zajęła II miejsce i wywalczyła awans do zawodów powiatowych w Łapanowie , gdzie dziewczęta były na miejscu III .

Indywidualnie Aleksandra Gołas była II i wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich . A.K