„Gwiazdko, gwiazdko zaświeć dla nas, na Ciebie czekamy”

W dniu 20 grudnia 2019 r. od samego rana w naszej Szkole panowała świąteczna atmosfera. Rozbrzmiewały kolędy, trwały przygotowania do wigilii w każdej klasie. Spotkania opłatkowe zgodnie z tradycją poprzedzone zostały apelem z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie klas siódmych, którzy wraz z chórkiem szkolnym przygotowali pod kierunkiem wychowawców (mgr Marty Bożek, mgr Edyty Szpisak, mgr Małgorzaty Zgłobickiej) oraz nauczyciela muzyki (mgr Małgorzaty Mrózek) przedstawienie pt. „Gwiazdko, gwiazdko zaświeć dla nas, na Ciebie czekamy”. Aktorzy zaprezentowali wymowną część artystyczną wprowadzając całą społeczność szkolną w chwile zadumy i refleksji. Na zakończenie oficjalnej uroczystości Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczno-noworoczne życzenia. Apel zakończył się wręczeniem nagród klasom, które najpiękniej udekorowały sale lekcyjne. Za pomoc w przygotowaniu elementów dekoracji serdecznie dziękujemy pani mgr Dorocie Dobranowskiej, uczennicy klasy 7 b Karolinie Winiarskiej oraz rodzicom, którzy tak pięknie zaangażowali się w przygotowanie strojów dla młodych aktorów.

{phocagallery view=category|categoryid=399|limitstart=0|limitcount=0}