I MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W piątek 14 kwietnia reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w zawodach powiatowych w piłce ręcznej chłopców. Zawody odbyły się w ramach eliminacji do finału rejonowego Igrzysk Dzieci.
W zawodach udział wzięło pięc szkół z powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Trzcianie, Szkoła Podstawowa w Żegocinie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, ZSG
w Gawłowie. Mecze rozegrano systemem”każdy z każdym”. Po bardzo dobrych spotkaniach nasza reprezentacja pokonała wszystkie zespoły zdobywając
 I miejsce w powiecie i wywalczyła awans do finału rejonowego. Chłopcy uczestniczą w zajęciach SKS
z piłki ręcznej od III klasy a trenerem jest Pani Dorota Budzyn . Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni będzie reprezentowała powiat bocheński już w czwartek 20 kwietnia.
Skład drużyny: Mateusz Sitko, Jakub Kurtyka, Filip Sionko, Bartosz Dudek, Paweł Nosal, Filip Kita, Mikołaj Kłósek, Kacper Warchał,Jan Piasecki, Franciszek Mroczek. Gratulacje!!! D. B.