IV runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej

W czwartek 29.02.2024 w Szkole Podstawowej nr 5, odbyła się IV runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Nasi uczniowie pod opieką Sebastiana Serwińskiego, rywalizowali
o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zawodów zgłosiło się ponad 50 szachistów,
z siedmiu szkół podstawowych. Każdy z uczestników rozegrał po 7 partii, a po ich zakończeniu najlepsi szachiści w poszczególnych grupach wiekowych, otrzymali okolicznościowe dyplomy.  Najlepiej zaprezentował się Adam Cichoń, który wygrał 6 razy. W grupie „A” – klas I – III najlepszy był oczywiście Adam, zajmując pierwsze miejsce, a na trzecim miejscu, zawody ukończyła Weronika Gwóźdź. Gratulujemy. Poniżej prezentujemy listę, wszystkich uczniów i zdobyte punkty.

1. Adam Cichoń – 6,0 pkt.
  2. Kacper Pajor – 5,0 pkt.
  3. Weronika Gwóźdź – 5,0 pkt.
  4. Emilian Moskal – 4,0 pkt.
  5. Antoni Kycia – 3,0 pkt.
  6. Nadia Różańska – 3,0 pkt.
  7. Kinga Gwóźdź – 3,0 pkt.
  8. Antonina Pałka – 3,0 pkt.
  9. Grzegorz Pilecki – 2,0 pkt.
  10. Albert Gajecka – 1,0 pkt.