Kartka wielkanocna – dla chorych i samotnych

KARTKA WIELKANOCNA

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję – „Kartka wielkanocna – dla chorych i samotnych”.  Realizując główny cel jakim jest niesienie pomocy i radości innym oraz budowanie wspólnoty i więzi międzypokoleniowej, wolontariusze z naszej Szkoły (Uczniowie i Nauczyciele) własnoręcznie przygotowali ponad 200 pięknych kartek świątecznych. Trafiły one do emerytowanych nauczycieli oraz do osób chorych, samotnych, potrzebujących wsparcia i życzliwości z Domu Pomocy Społecznej w Bochni.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję i cieszymy się, że nawet największe obostrzenia pandemiczne nie uniemożliwiają nam czynienia dobra, dzielenia się sercem i pamięcią z tymi, którzy na ten gest czekają.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu