Lekcja muzyki
Nasza szkolna orkiestra przeprowadziła dzisiaj dla najmłodszych lekcję muzyki! 🎵🎶
Każda osoba przedstawiła swój instrument, a następnie zagrała wybrany przez siebie utwór.
Na koniec był czas na pytania do publiczności, a odpowiedzi nagradzano słodkim poczęstunkiem. ☺️
Zapraszamy od września do naszej orkiestry! 🪗🎷
