Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

W środę 6 grudnia na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyła się kolejna kolejka ligi piłki ręcznej chłopców.
W zawodach uczestniczą szkoły powiatu bocheńskiego w dwóch kategoriach wiekowych klas czwartych i piątych. Naszą szkołę reprezentują dwa zespoły klas III i IV, które trenują piłkę ręczną pod czujnym okiem trenerki Doroty Budzyn w naszej szkole.
W pierwszym meczu młodsi szczypiorniści dostarczyli nam dużo napięcia i emocji podczas gry a później rzutów karnych, w których pokonali drużynę ze szkoły nr7 w Bochni.
Drugi zespół z klas czwartych dzięki swojej walce w obronie i szybkim atakom wygrał swoje wszystkie mecze. Każda z drużyn miała możliwość wykazania się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale również w precyzji rzutów z gry i rzutów karnych.
Tradycyjnie też 6 grudnia nie zabrakło Świętego Mikołaja, który rozdawał drużynom prezenty. Szczypiorniści mieli dodatkowe powody do radości a turniej przebiegał w radosnej atmosferze sportowej rywalizacji.
Wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach, uczestniczą w zajęciach z piłki ręcznej, które prowadzi Pani Dorota Budzyn nauczyciel wychowania fizycznego systematycznie od 2005 roku.