MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW II MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH i II MIEJSCE W POWIATACH

W piątek 22 lutego 2019r., na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody w Mini Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyny z bocheńskich szkół podstawowych:

• PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 4 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 7 w Bochni

Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym” a chłopcy walczyli o awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się już w najbliższy wtorek 26 lutego również na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Na awans mogły liczyć dwa najlepsze zespoły dlatego walka od samego początku rozgrywek była zacięta a chłopcy ze wszystkich sił starali się „trafić do kosza” i zdobyć kolejne punkty. Ostatecznie miejsce I zajęli chłopcy PSP Nr 5 w Bochni, którzy wraz ze zdobywcami miejsca II – PSP Nr 2 w Bochni, awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Miejsce III wywalczyła drużyna PSP Nr 4 w Bochni, na miejscu IV uplasowali się uczniowie PSP Nr 1 w Bochni a na miejscu V znaleźli się wychowankowie PSP Nr 7 w Bochni.

W zawodach powiatowych które odbyły się 26.02 .2019 nasza drużyna w składzie: Ryncarz Maciej, Iwo Wolnik, Bartosz Król, Noebert Postawa, Bartosz Jonak, Waśniowski Michał, Piotr Broszkiewicz, Dawid Krogulski, Słonina Jan, Capik Jakub, Stanek Kacper, Franciszek Świątek i Zwierniak Maksymilian po zaciętym meczu z PSP nr 5 zajęła II miejsce w powiecie. Gratulujemy. A.K