Program SMOK

Najmłodsze koszykarki na zajęciach w ramach PROGRAMU SMOK

Od września prowadzone są zajęcia z koszykówki w ramach Programu SMOK działającego w naszej szkole od kilku lat , a którego koordynatorem jest Pani Agnieszka Kierońska.

Zajęcia prowadzone w trzech grupach wiekowych odbywają się na parkietach w trzech różnych salach sportowych . Najmłodsza grupa klas I-III zajęcia odbywa na swojej szkolnej sali przy ul.Oracka 6. W skład teamu wchodzą dziewczęta które kontynuują swoją zabawę z koszykówką jak i te które dopiero zaczęły zajęcia od września. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem i są one przepełnione ciężką pracą ale także radością i uśmiechem młodych koszykarek.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 14.10-15.40 serdecznie zapraszamy !!!!!!!!!! AK