ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-MAJA.

Jakie święto obchodzimy 1 maja? , 2 maja? a co wydarzyło się 3 maja? ?  Uczniowie ze świetlicy szkolnej  po przeprowadzonych zajęciach w świetlicy  bardzo dobrze wiedziedzieli , że 1 MAJA  to ŚWIĘTO PRACY 2 MAJA – ŚWIĘTO FLAGI, 3 MAJA – ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3-MAJA.

Pani Karolina rozmawiała z uczniami na tematy związane z historią naszego kraju, wytłumaczyła czym jest Konstytucja i zapoznała z filmem „Animowana  historia Polski” gdzie zostały zawarte  wydarzenia począwszy od chrztu Polski po czasy współczesne.Po filmie  i chwili refleksji nad wydarzeniami które dotknęły nasz kraj, zajęliśmy się częścią praktyczną, były labirynty, rebusy, krzyżówki oraz kolorowanki. Wykonano też tematyczną gazetkę w świetlicy.

{phocagallery view=category|categoryid=265|limitstart=0|limitcount=0}