AktualnościSport

Turniej „Gramy w Ręczną” w Skawinie

W sobotę 13 czerwca w Skawinie odbyły się emocjonujące zawody w piłce ręcznej chłopców klas
I-III. Turniej stał na wysokim poziomie a młodzi szczypiorniści wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki i świetną grą zespołową. Do zawodów zgłosiło się 17 drużyn, które rozegrały mecze na trzech uproszczonych boiskach.
Wszystkie drużyny zaprezentowały wysokie umiejętności a mecze obfitowały w szybkie akcje
i piękne bramki.
Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pani Doroty Budzyn wykazała się świetną współpracą
i wzajemnym wsparciem oraz nienaganną postawą fair play.
Chłopcy z klas drugich i trzecich biorą udział w zajęciach piłki ręcznej w naszej szkole z programu „Gramy w Ręczną”, które prowadzi trener Dorota Budzyn.
Gratulacje dla wszystkich uczestników za sportową postawę i ducha walki. D.B
Przejdź do treści