SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BOCHNI ZAJMUJE XI MIEJSCE W OGÓŁNOPOLSKIM   FINALE  KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT JELENIAGÓRA

„Najlepszym nie jest ten ,kto zwycięża, lecz ten, który walczy do końca”.

W dniach od 2.06-4.06.2023 roku w Jeleniej Górze odbyły się Ogólnopolskie Finały w Koszykówce dziewcząt.

Nasza reprezentacja w składzie: Jacak Karolina, Jacak Aleksandra, Wolnik Milena, Fabijan Łucja, Lysy Aleksandra, Jodłowska Sara, Gardziel Maja , Wrona Roksana ,Pilecka Milena i Żółciak Karina rozegrały pięć meczy z reprezentacją :Wisły Miasto, Nidzicy, Starachowic, Jeleniej Góry i Błażowej.

Opiekunami drużyny były  Pani Agnieszka Kierońska i Monika Zapała.

Po zaciętych i emocjonujących meczach, a zwłaszcza ostatnim decydującym o kolejności w całym turnieju JESTEŚMY 11 DRUŻYNĄ W POLSCE.

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie , słowa wsparcia, pomoc finansową która umożliwiła drużynie wyjazd na rozgrywki.

Słowa podziękowania kierujemy do Pana Dyrektora, Rady Rodziców, nauczycieli , sponsorów
i wszystkich życzliwych osób.

Przeżyliśmy niepowtarzalną przygodę , niezapomniane emocje i wróciliśmy z bagażem nowych doświadczeń.

Dziewczęta uczestniczące w Finale Ogólnopolskim od najmłodszych lat brały udział w zajęciach koszykówki w ramach Programu „ SMOK „ działającego w szkole od kilku lat.

Koordynatorem programu  jest Pani Agnieszka Kierońska. A.K