V Międzyszkolny Turniej Szaradziarski

18 maja 2023 r.  Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni odbył się V Międzyszkolny Turniej Szaradziarski dla szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia przygotowany przez Urząd Miasta Bochnia i członków Bocheńskiego Klubu Szaradzistów „Omnibus” oraz przy współpracy wychowawcy świetlicy Pani Małgorzaty Jaremko. Do rozwiązywania krzyżówek, anagramów i palindromów przystąpiło 20 uczniów szkół podstawowych nr: 1, 2, 4 i 7. Zwycięzcą turnieju został Jakub Nagięć ze Szkoły Podstawowej nr 2, który osiągnął największą ilość punktów i został uhonorowany pucharem Burmistrza Miasta Bochnia. Drugie miejsce wywalczyła Emilia Halberda ze Szkoły Podstawowej nr 7, a trzecie Kinga Satała ze Szkoły Podstawowej nr 2. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju. Puchar Burmistrza Miasta Bochnia w kategorii drużynowej wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 zdobywając najwyższą ilość punktów. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, natomiast III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych szaradziarskich sukcesów.