Wycieczka do Krakowa

21 grudnia 2023 roku, uczniowie klas 4 udali się do Krakowa. Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Pierwszym punktem wycieczki było kino gdzie dzieci obejrzały film pt. „Jak zostać Świętym Mikołajem”. Film opowiadał o przygodach Łucji i jej przyjaciół, którzy wspólnie ruszają na wyprawę, aby ocalić Święta Bożego Narodzenia. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów i z pewnością długo będą pamiętać tę opowieść.

Po ciekawym seansie udaliśmy się do Manufaktury Czekolady gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak powstaje czekolada, a następnie samodzielnie wykonać czekoladowe pyszności. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały swoje dzieła, a efekt końcowy był zachwycający.

Na koniec, aby jeszcze bardziej poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy na krakowskim Rynku.

To był wyjątkowy czas. Dziękujemy wszystkim za udział w wycieczce!