AktualnościKonkursy

Z serca dla naszej Szkoły – rozstrzygnięcie Konkursu na Jubileuszowe Logo 150-lecia!

Z prawdziwym wzruszeniem i dumą ogłaszamy wyniki konkursu na logo z okazji 150-lecia naszej szkoły – wyjątkowego jubileuszu, który łączy pokolenia jak również przypomina o pięknej historii naszej społeczności.

Na konkurs wpłynęło 8 niezwykłych prac. Każda z nich była wykonana starannie i z wielkim zaangażowaniem.
W projektach wyraźnie było widać dążenie do stworzenia wyjątkowego symbolu, który pozostanie z nami na lata.

Po wnikliwych obradach komisja wyłoniła projekt, który stanie się oficjalnym logo jubileuszowym obchodów 150-lecia szkoły.

Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy 2c Zofia Mazankiewicz

Serdecznie gratulujemy!!!

Wyrazy uznania kierujemy również do pozostałych uczestników.

Są to:

  • Karolina Dębosz – klasa 3c
  • Kacper Krzysiek – klasa 2b
  • Zlata Hrabovska – klasa 3a
  • Leon Putowski – klasa 5a
  • Oliwier Halczyński – klasa 2c
  • Wiktor Dudek – klasa 4b
  • Kacper Hołownia – klasa 2a

Każdemu z Was serdecznie dziękujemy za niezwykle ciekawe pomysły oraz serce włożone w przygotowanie projektów!

Jesteśmy z Was ogromnie dumni!!!

Przejdź do treści