Z serca dla naszej Szkoły – rozstrzygnięcie Konkursu na Jubileuszowe Logo 150-lecia!
Z prawdziwym wzruszeniem i dumą ogłaszamy wyniki konkursu na logo z okazji 150-lecia naszej szkoły – wyjątkowego jubileuszu, który łączy pokolenia jak również przypomina o pięknej historii naszej społeczności.
Na konkurs wpłynęło 8 niezwykłych prac. Każda z nich była wykonana starannie i z wielkim zaangażowaniem.
W projektach wyraźnie było widać dążenie do stworzenia wyjątkowego symbolu, który pozostanie z nami na lata.
Po wnikliwych obradach komisja wyłoniła projekt, który stanie się oficjalnym logo jubileuszowym obchodów 150-lecia szkoły.
Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy 2c Zofia Mazankiewicz
Serdecznie gratulujemy!!!
Wyrazy uznania kierujemy również do pozostałych uczestników.
Są to:
- Karolina Dębosz – klasa 3c
- Kacper Krzysiek – klasa 2b
- Zlata Hrabovska – klasa 3a
- Leon Putowski – klasa 5a
- Oliwier Halczyński – klasa 2c
- Wiktor Dudek – klasa 4b
- Kacper Hołownia – klasa 2a
Każdemu z Was serdecznie dziękujemy za niezwykle ciekawe pomysły oraz serce włożone w przygotowanie projektów!
Jesteśmy z Was ogromnie dumni!!!

