Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

To był trudny i wyjątkowy rok, a ten dzień miał wyglądać zupełnie inaczej, ale życie napisało nam inny scenariusz … 26 czerwca w pięknej scenerii bocheńskiej tężni z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych spotkali się Rodzice, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne naszej szkoły, aby w wyjątkowy sposób pożegnać tegorocznych ósmoklasistów.

Serca absolwentów tak dziwnie uderzały, bo obecna chwila miała wyjątkowy charakter, zamykała ważny etap w ich życiu. Spędzili tu wiele wspaniałych, radosnych, ale i czasem smutnych chwil. Przeszli drogę od wystraszonego pierwszaka do absolwenta, który stanął przed wyborem dalszej drogi życiowej. Nie zabrakło wzruszeń, łez, pięknych podziękowań i życzeń na dalszą drogę życia … ale coś się kończy, by zacząć się mogło coś innego.

Krótką ale podniosłą uroczystość zakończyło wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy swoją pracą i wzorową postawą zasłużyli na słowa uznania, rodzicom wręczono Listy Gratulacyjne i Podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły.

KOCHANI ABSOLWENCI

Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych
zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, umysł i swoje siły.
Życzymy niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie, szerokiego
spojrzenia, które pomaga dostrzegać prawdy ukryte, takiej radości, przy której
smutek zamiera, a pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje…

{phocagallery view=category|categoryid=447|limitstart=0|limitcount=0}