Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni

Szkoła nie będzie prowadziła rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej w terminach ustalonych przez Burmistrza Miasta Bochnia.

ZAGADNIENIA DLA UCZNIÓW NA CZAS KWARANTANNY 2 tydzień

ZAGADNIENIA DLA UCZNIÓW NA CZAS KWARANTANNY 1 tydzień

Wychowawcy świetlicy zapraszają swoich chętnych wychowanków do odwiedzenia zakładki - świetlica szkolna.

POMOC DLA SENIORÓW

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski, Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia
i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczne, wychowawcze, opiekuńcze w szkole od dnia 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. zostają zawieszone. W tym czasie nasza placówka realizuje zadania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

BARDZO WAŻNE!

Od dnia 30 marca 2020 r. do dnia 4 kwietnia 2020 r. należy pisemnie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do klasy I i oddziałów przedszkolnych (stosowny druk poniżej).

Potwierdzenie woli oddział przedszkolny

Potwierdzenie woli klasy I

Dokument należy przesłać w formie skanu na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listem zwykłym na adres szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Oracka 6, 32-700 Bochnia.

Karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej będziemy wydawać w terminie późniejszym.

W związku z obecną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się COVID-19, zawieszeniem zajęć oraz zamknięciem szkoły w sprawach ważnych i pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 14 64 800 78 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZYCH

Od dnia 12-25 marca 2020 r. nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. 12 i 13 marca 2020 r. szkoła zapewnia dla uczniów zajęcia opiekuńcze, natomiast od poniedziałku, tj. 16 marca 2020 r. zostaje zamknięta, a zajęcia zawieszone.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

SKŁADANIE KART ZGŁOSZEŃ DLA DZIECI Z OBWODU SZKOŁY
OD 20 – 28 LUTEGO 2020 r.

SKŁADANIE WNIOSKÓW DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY PIERWSZEJ
OD 2 – 20 MARCA 2020 r.

Dokumenty do zapoznania i pobrania:

Obowiązek informacyjny RODO

Oddziały przedszkolne:

Terminy rekrutacji
Zarządzenie Dyrektora Szkoły
Zarządzenie Burmistrza
Oświadczenie oddział przedszkolny
Uchwała - punktacja oddziały przedszkolne
Wniosek do oddziału przedszkolnego

Klasa 1:

Obwód szkoły
Terminy rekrutacji
Zarządzenie Burmistrza
Zarządzenie Dyrektora Szkoły
Zgłoszenie dla uczniów z obwodu
Uchwała - punktacja klasy I
Wniosek do klasy I

WAŻNE!

Nastąpiła zmiana numeru telefonu do szkoły.
Obowiązuje poniższy numer:

SWIETLICA