Popołudnie pełne muzyki i wzruszeń …

Spotkanie Dyrekcji,  emerytowanych nauczycieli i pracowników  zainicjowane przez Stowarzyszenie Bocheńska „Dwójka” odbyło się w murach Szkoły 28 listopada br.

Goście zostali przeniesieni w czasie, podczas podróży muzycznej przez przeboje z dawnych lat  w wykonaniu uczniów. Płynące dźwięki piosenek sprzyjały atmosferze nostalgii i wzruszeń. Wspomnienia ożyły przy wspólnych rozmowach a przywracane do życia anegdoty wypełniły śmiechem sale podczas zwiedzania szkoły. Byli pracownicy podziwiali jak bardzo się  rozwinęła i zmieniła  w ostatnich latach.

To wyjątkowe spotkanie po latach stało się okazją do upamiętnienia i uznania trudu i  zaangażowania w tworzenie „Dwójki”, ale także wzmocniło więzi ukazując, że edukacyjne dziedzictwo trwa długo po zakończeniu zawodowej kariery.(AO)