AktualnościSportSzkoła

Jedno słowo: dziękujemy! Dziękujemy za tę piękną przygodę ❤️.

Czas na podsumowanie:

Dzisiejszy mecz był ostatnim z sześciu, który rozegraliśmy w Mistrzostwach Polski Piłki Ręcznej Chłopców. Dwa zwycięstwa, cztery porażki uplasowały naszą drużynę na 13 z 15 miejsc w Polsce.

Przegrana jedną bramką z aktualnymi Mistrzami Polski – Kwidzynem pokazała, że w przyszłości możemy powalczyć z naprawdę uznanymi drużynami o najwyższe cele.

A to co wydarzyło się podczas gali finałowej przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Nasz kolega, Filip Sionko zdobył tytuł najlepszego bramkarza Mistrzostw Polski!

Paweł Nosal został wyróżniony jako najlepszy zawodnik bocheńskiej drużyny.

Kończymy naszą wspaniałą przygodę w tym prestiżowym turnieju.

Zapewniamy Was, że włożyliśmy w te spotkania całe nasze serca, walczyliśmy jak lwy o każdą piłkę, pokonywaliśmy trudności i swoje słabości, wspieraliśmy się. Tu nikt nie odpuścił…

To był niezwykły czas, w niezwykłym miejscu, z niezwykłymi ludźmi… Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy dumnie reprezentować Bochnię i naszą Szkołę.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wsparcie, głośny doping, który słyszeliśmy, aż tu w Dźwirzynie, za mnóstwo pozytywnych emocji.

Mamy ogromną motywację, by wrócić na Mistrzostwa za rok.

Dziękujemy pani trener Dorocie Budzyn za wsparcie i uśmiech, dzięki którym każdy mecz był pięknym doświadczeniem i inspiracją do rozwijania naszej pasji. Dziękujemy za niezapomniane wspomnienia .

Nasi Szczypiorniści!

Dziękujemy Wam za tak piękne pisanie historii piłki ręcznej w naszej „Dwójce”.

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Skład zespołu:

• Paweł Nosal,