DZIEŃ RODZINY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Rodzina jest jak gałęzie na drzewie. Wszyscy rośniemy w różnych kierunkach, ale mamy te same korzenie.

W poniedziałek 30 maja 2022 r. oddziały przedszkole 0a i 0b świętowały Dzień Rodziny. W tym roku spotkanie przedszkolaków z Rodzicami miało wyjątkowy wymiar. Zajęcia poprowadzone były Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W ćwiczeniach brały udział dzieci wraz z rodzicami. Wśród wykonywanych ćwiczeń znalazły się: ,,Lustro”, ,,Jak najwyżej”, ,,Paczka”, ,,Przepychanie”, ,,Skała”, ,,Wysoki tunel”,  ,,Skoki przez gwiazdę”, itd. Aktywności wykonywane były wspólnie, dziecko – rodzic. Ćwiczenia sprawiały wszystkim dużo radości, były okazją do rozładowani energii. W czasie zabaw można było wspólnie zatańczyć, ćwiczyć, przytulać się, wzmocnić więź emocjonalną. Uczestnicy chętnie angażowali się w zadania.

Wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości, a każda spędzona razem chwila dała wszystkim wiele satysfakcji i poczucie miło spędzonego czasu. (JS)