PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2024/25

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w I półroczu

Nowo wybrany Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami pragnie zaprezentować społeczności szkolnej plan pracy w pierwszym półroczu.   Wszystkie nasze działania mają na celu zaangażować  uczniów w różnorodne przedsięwzięcia, wzbogacić ofertę szkoły oraz uwrażliwić  na potrzeby innych.

Harmonogram najbliższych wydarzeń przedstawia się następująco:

W październiku planujemy:

• Udział w szkolnych obchodach Dnia Edukacji Narodowej,
  • Ślubowanie klas pierwszych,
  • 25 października „Dzień idola” – każdy przejaw kreatywności będzie mile widziany,
  • 24 października – dzień koloru – ZIELONEGO.

Listopad przedstawia się następująco:

• Pamiętamy o zmarłych nauczycielach i pracownikach szkoły – modlitwa i zapalenie zniczy na bocheńskich cmentarzach,
  • Udział w szkolnych i miejskich obchodach Święta Niepodległości,
  • 25 listopada  będziemy świętować Dzień Pluszowego Misia z mnóstwem atrakcji zwłaszcza dla uczniów.
  • 18 listopada – dzień koloru – SZAREGO.

W miesiącu grudniu planujemy:

• Wizyta Świętego Mikołaja,
  • 10 grudnia Dzień Śpiocha, czyli piżamowy zawrót głowy,
  • Szkolny wieczór filmowy dla członków Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klas 7 i 8 o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.
  • 12 grudnia dzień koloru – CZERWONEGO,
  • 20 grudnia wigilie klasowe i wspólne kolędowanie przy choince.

W  styczniu będziemy obchodzić:

• 14 stycznia Dzień śniegu – dzień koloru – BIAŁEGO.
  • Tematyczne zabawy karnawałowe.

Liczymy, że aktywna współpraca uczniów i nauczycieli przyniesie pozytywne zmiany i uczyni naszą Szkołę jeszcze lepszym miejscem do nauki, rozwoju i  kreatywnego spędzania czasu. (AO)